İnsanlar web sayesinde online sistemleri daha fazla kullanmaya adım atmıştır. Kendisini bir tek hissedenler, sohbet sitelerini tercih etmekte ve burada farklı kişiler ile sohbetler edebilmektedir. YetiskinSohbet söyleşi sitesi olarak, mobil sohbet hizmetleri veriyoruz. Yeni arkadaşlar edinebilmeniz için sitemizi ziyaret etmeniz ve sohbet odalarımızda sohbete başlamanız yeterlidir. Sitemizde mobil uyumlu bir sitedir ve parasız sohbetleri, günün her saatinde yapabilme imkanlarına haiz olabiliyorsunuz. Kaliteli hizmetler sunabilmek için kişilerin ilgi alanlarına göre farklı oda seçenekleri sunuyoruz. Her kullanıcı, istediği söyleşi odasını seçebiliyor ve tanımadığı farklı kişilerle sohbetler edebiliyorlar.

Sınırsız söyleşi
Sanal sohbet etmek isteyenler, kendilerine güvenli bir site ararlar. YetiskinSohbet sitesi olarak mobil söyleşi siteleri içinde en güvenli hizmetleri veren bir siteyiz. Sitemize erişim meydana getiren ve kullanıcı adı belirleyerek söyleşi odalarına giriş yapanlar sınırsız sohbetler yapabiliyorlar. Sitemiz üzerinde bulmuş olduğu arkadaşlıklarını geçindirmek isteyenler, sitemize kayıtlarını oluşturarak kendilerine özel kullanıcı adı belirleyebiliyorlar.

Sitemiz 24 saat erişim yapılabilen bir sohbet sitesidir ve söyleşi kurallarına gore işlem yapanlar, sınırsız sohbet yapabilirler. Kendinizi yalnız hissettiğinizde ya da yakın dostlarınızla karşı karşıya konuşamadığınız mevzuları rahatça konuşarak vakit geçirebiliyorsunuz.

Sohbet Odaları
Canlı söyleşi hizmetlerimizde, siz değerli ziyaretçilerimizin ilgi alanınıza göre sohbet edebilmeniz için farklı söyleşi odaları oluşturduk. Mobil söyleşi chat hizmetlerini sunduğumuzu sohbet odalarımızı, kullanıcı adı belirleyerek sohbete giriş meydana getirdiğinızda görebiliyorsunuz. Söyleşi odalarımız şunlardır.

Data,
Radyo,
Oyun,
Yarışma,
Kelime,
Çarkıfelek,
kontrol,
İslam,
Oxm,

Sitemize giriş yaptığınızda ve söyleşi odaları bölümünde bu başlıkları görebiliyorsunuz. Bu odalardan istediğinizi seçebiliyor ve odada bulunan diğer kullanıcılar ile sohbetlere hemen başlayabiliyorsunuz. Sohbet odalarında meydana getirilen sohbetleriniz özel sohbetlerdir. İsteyen kullanıcılarımız söyleşi odalarına giriş yapmadan ana bölümde genel sohbetlere katılabilirler.

Parasız sohbet
İnsanların keyifli vakit geçirmeleri için mobil bedava söyleşi hizmetleri sunuyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizin tamamı bedavadır. Sitemize giriş meydana getiren, üyelik oluşturan ve kesintisiz sohbetler icra eden hiçbir kullanıcımız herhangi bir ücret ödememektedir. Sitemize giriş yapanların, keyifli vakitler geçirmelerini sağlıyor ve merak ettikleri mevzuları öğrenebilmeleri söyleşi etme imkânları sunuyoruz.

Sitemizde arzu ettiğiniz süre kadar kalabilir ve çok farklı kişilerle sohbetler ederek kendinize yeni arkadaşlar bulabilirsiniz. Parasız hizmetlerimiz yardımıyla çok sayıda fert sanal ortamdaki arkadaşlıklarını gerçek ortama taşıyabilmektedir. Ücretsiz söyleşi hizmetlerimiz sayesinde, ilgi alanınıza bakılırsa seçtiğiniz sohbet odalarında kendinize yeni aşklar edinebiliyorsunuz.

Üyelik Oluşturma
YetiskinSohbet internet sitemizdeki hizmetlerimizden faydalanabilmek için üyelik oluşturmanıza gerek kalmamıştır. Sohbet giriş kısmınde, kullanıcılardan, kullanıcı adı ve şifre yazmanızı istiyoruz. Şifre yazmadan da giriş yapabiliyorsunuz. Mobil sohbet sesli hizmetlerimizden faydalanmak ve her girişinizde aynı kullanıcı adını kullanarak, kişilerin sizleri derhal bulabilmesi için üye kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Üyelik oluşturmak isteyenlerden, herhangi bir kişisel informasyon istemiyoruz. E-posta adresi, kullanıcı adı ve şifre bilgilerini yazmanız yeterlidir. Sitemiz üzerinden hizmetlerimizi, sohbet ve mobil söyleşi başlıklarında ayrı ayrı sunuyoruz. Mobil cihazlarınızdan sitemize erişim yapabiliyor günlük sohbetlerinize hemen başlayabiliyorsunuz. Gerçek ve kalıcı dostluklara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Nick tarzı Sanal sohbetleri yapabilmeniz için sitemize girişte kendinize bir kullanıcı adı (nick name) belirlemelisiniz. Belirleyeceğiniz kullanıcı adı, seçtiğiniz söyleşi odasına ve ilgi alanlarınıza uygun olmalıdır. Mobil sohbet panelleri sizi kullanıcı adınız ile tanıyacak ve öteki sohbetçiler, kullanıcı adınıza nazaran sizlere söyleşi çağrısında bulunacaktır.

Sanal sohbette, kullanıcı adının sizi temsil ettiğini, karakterinizi yansıtabileceğini düşünmelisiniz. Sitemizde seviyeli sohbetler yapıldığı için kullanıcı adını uygun kelimelerden seçmeniz önemlidir. Uygunsuz kelimeler ile oluşturulan kullanıcı adları ile sohbete başladığınızda sitemiz otomatik olarak kullanıcı adınızın değiştirilmesini sağlayacaktır. Sitemizde sohbet ederken isterseniz nick değişiklik yapma işlemlerini ya da nick kaydetme işlemlerini yapabiliyorsunuz. Bu hizmetlerimize sohbet sayfasının üst kısmınde yer alan seçenekleri kullanarak yapabilirsiniz.

Sohbet Kuralları
Sanal söyleşi sitesi olarak hizmetlerimizi 18 yaşından büyük olanlara veriyoruz. Söyleşi kategori kısmınü seçenler, sohbete bağlanabilmesi için 18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır uyarı yazımızı okumalıdır. Güvenli ve seviyeli sohbetlerin yapılabilmesi için çeşitli kurallarımız bulunmaktadır. Bu kurallarımızdan bazıları şunlardır.

Küfür ve hakaret yasaktır.
Irkçı söylemlerde bulunmak yasaktır.
Başka ürün ya da sitelerin reklamını yapmak yasaktır.
Siyasal konularda yorumlar yapmak yasaktır.
Devlet büyüklerine hakaret edilemez.
18 yaşından küçükler söyleşi edemez.
YetiskinSohbet.Gen.TR sitemiz üzerinden sohbet etmek isteyenler bu kurallara uymak zorundadır. Kurallara uymadığı tespit edilenler, söyleşi odasından atılmakta ve sitemiz üzerinden sohbet etmesi engellenmektedir. Kaliteli ve seviyeli sohbetin adresi olarak tüm kullanıcılarımıza en keyifli ve güvenli sanal sohbetleri canlı olarak yapmalarını sağlıyoruz.

Yeni Oda Oluşturma
Kullanıcılarımıza sunduğumuz özgürce sohbet etme imkanlarını, sohbet odalarımız üzerinden sağlıyoruz. İsteyen kullanıcılar, sohbet girişi yapmış olduktan sonrasında sayfanın üst bölümünde bulunan başka odaya gir kısmınden kendileri yeni bir söyleşi odası oluşturabilirler.

Başka odaya gir seçeneği tıklandığında, sayfa ortasında, kana adı yazabileceğiniz ve tamam tuşu ile onaylayacağınız pencereyi açıyoruz. Kendiniz bir oda belirleyebilir, başka kullanıcıları bu odaya çağrı ederek sohbetlerinizi o oda içerisinde özel olarak yapabilirsiniz. Tüm sohbet odalarında, seçtiğiniz kullanıcılar ile yapacağınız sohbetler özeldir ve yazdıklarınızı başkaları görmeyecektir.

Mevzuşmak istemediğiniz kişileri gene sitenin üst kısmınde yer edinen engelle/kaldır seçeneği ile engelleyebiliyorsunuz. Daha önceden engellediklerinizi yine aynı şekilde engel kaldırma yapabiliyorsunuz.

Mirc Programı
Sitemizin masaüstü uygulamasını kullananlar, daha hızlı erişim yapabilmek için sitemizdeki mirc uygulamasını indirebilirler. Mobil erişim yapanlar aynı işlemleri yapabilmektedir. Mirc uygulamasını sitemiz üzerinden indirebiliyorsunuz. Daha kaliteli sohbetlerin yapılabilmesi için mirc programını sürekli güncelliyor ve sitemizde güncel halinin yer almasını sağlıyoruz. YetiksinSohbet sohbet odalarımıza daha hızlı giriş yapabilmek için mirc uygulamamızı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.