Değerli Kullanıcılarımız; Bu akşamki konumuz evli sohbet siteleri ne demek oluyor, evli sohbet siteleri araması yapanlar hangi amaç ile böyle bir arama terimi kullanıyorlar olacak. Detaylı bir araştırma da yaptım ve bu araştırmalarımın neticesinde, pek de iyi niyetli bir mantığın olmadığı da belli bir şey . Zaten sizlerde az da olsa araştırsanız bu bilgilere ulaşabilir, detaylarını bile bulma şansınız olabilir.

Evli sohbet siteleri arama terimini kullanarak muhabbet etmek isteyen kişilerin büyük çoğunluğu baylardır. Bu benim tezim çünkü, bu veri için bir bilgiye ulaşamadım. Neden derseniz? Evli insanlar oturup da evli sohbet siteleri gibi bir araştırmaya gitmez, niye gitsin ki. Burada kanımca yine cinsel arzular söz konusu oluyor, hani evli bir arkadaş bulacak, evli olacak mutsuz olacak ve onunla flört edecek. Yani bendeki çağrışımı bu, siz nasıl düşünüyorsunuz bilemem. Ama şurası kesin ki, ayda ortalama tam 5.400 kişi arama motorlarına evli sohbet siteleri yazarak chat sohbet edebileceği bir mekan arıyor. Bu veri google analistik verisi, kesin sonuç yani.

Evli insanlarda sohbet sitesine girebilir, böyle bir arama terimi de kullanabilir sakıncası da yok bence. İnsanlar nasıl mutlu oluyorsa öyle yaşamalı, kendilerini kasmamalı diye düşünüyorum. Zaten şunu da gayet iyi de biliyorum, sohbet sitelerinde en az bekarlar kadar evli insanlar da var. Olmaması mümkün değil zaten, neden olmayacaklar.

Evli chat siteleri konusu günlerce tartışılabilecek bir konu, çok kişi der ki “çoru çocuğu olanın chat le ne işi var”, Var demek ki bu da bir hobi, eğlence hemde iyi vakitlerin geçirildiği bir ortam. Bence sakıncalı olan şu; eğer evli chat yazarak, evli bir bayan bulayım, onunla gönlümü eğlendireyim diyorsa biri ki diyorlar da, işte sakıncalı olan budur. Chat sitelerine iyi vakit geçirmek için girilmeli, eğlenmek, yeni insanlarla tanışmak ve eğer uygun bir gönül arkadaşıyla kalpler uyuşursa işte en güzel şey bu olmalıdır.